Szpachlowanie łączeń płyt gipsowo-kartonowych

 

Nasza firma jako jedna z nielicznych w Polsce, stosuje automaty do szpachlowania łączeń płyt gipsowo-kartonowych amerykańskiej firmy TapeTech. Dziś, na bardzo konkurencyjnym rynku pracy bezustannie trzeba pracować rozsądnie. Używając właściwych narzędzi, pracę można zrobić w krótszym czasie oraz przy mniejszym wysiłku. Dlatego z myślą o tym celu zakupiliśmy narzędzia firmy TapeTech do automatycznego klejenia taśmy oraz wykańczania łączeń. Dzięki wykorzystywaniu narzędzi TapeTech praca jest wykonana w bardzo krótkim czasie, a jej wynik cechuje wysoka jakość.

 

 

 

 

Narzędzia TapeTech:
• skracają czas obróbki końcowej do 50% szybciej aniżeli przy zastosowaniu pacek i oraz szpachelek,
• narzędzia TapeTech wykonano i skalibrowano do nakładania właściwej ilości masy wypełniającej, co przynosi lepszy efekt końcowy. Równocześnie wykańczają obie strony łączenia w taki sposób, ie szlifowanie jest prawie całkowicie zbędne,
• dzięki narzędziom TapeTech można zawsze otrzymać niezmiennie wysoką jakość.

W związku z czym wszystkie nasze prace powiązane z płytą G-K są wykończone w dokładny sposób. Na koniec prac gipsiarskich wykonywane jest szlifowanie. Do tego celu używamy szlifierki Festool (zwane żyrafami) wraz odkurzaczami o większej mocy ssącej. Powoduje to uzyskać dużą wydajność oraz jakość pracy, i co istotne – praktycznie bezpyłowo.